Autovadītāju un ieroču komisijas

VCA medicīnas centros ir iespējams veikt transportlīdzekļu vadītāju veselības pārbaudes: 

  • Pirmreizēja veselības pārbaude personām, kuras vēlas saņemt transportlīdzekļa vadītāja kvalifikāciju.
    Pirmreizējās pārbaudes paredzētas tiem cilvēkiem, kas vēlas iegūt transportlīdzekļa vadītāja apliecību.
  • Atkārtota veselības pārbaude transportlīdzekļu vadītājiem ,kam beidzies veselības pārbaudes izziņas termiņš. Atkārtotās veselības pārbaudes ir atkarīgas no transportlīdzekļa vadītāja kategorijas un personas vecuma.  
  • Pirmstermiņa veselības pārbaude transportlīdzekļu vadītājiem Pirmstermiņa veselības pārbaudes paredzētas tiem transportlīdzekļu vadītājiem, kam  ir izsniegts Valsts policijas teritoriālās pārvaldes lēmums par transportlīdzekļa vadītāja nosūtīšanu uz  pirmstermiņa veselības pārbaudi. (Pirmstermiņa veselības pārbaudi VCA poliklīnikā Pulss 5 neveic)

Autovadītāju komisijai nepieciešamie dokumenti:

  • autovadītāja apliecība (ja atkārtotā veselības pārbaude tiek veikta transportlīdzekļu vadītājiem)
  • pase 

Personām, kas vēlas saņemt šaujamieroču iegādes vai nēsāšanas atļauju (medību, sporta, pašaizsardzībai paredzētajiem mērķiem),  ir jāiziet medicīniskā komisija un jāsaņem atzinums par veselības stāvokli. 

VCA medicīnas centros ir izveidota ārstu komisija, kas izvērtē personas veselības stāvokli un izsniedz nepieciešamo atzinumu (izziņu) par fiziskās personas veselības stāvokli, tai skaitā, psihiatra un narkologa slēdzienu atkārtotai komisijai.Ierodoties uz pirmreizējo šaujamieroču iegādes vai nēsāšanas atļauju saņemšanas komisiju ir nepieciešams psihiatra slēdziens no "Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra" par garīgās veselības stāvokli. 

Komisijai nepieciešamie dokumenti:

  • Pase
  • Foto (3x4 cm) 1 gab.

SpeciālistsKab.St.POTCPkSe
Ārstu medicīniskā komisija
Viļļa Ilze43209.30-15.3009.30-15.3009.30-15.3009.30-15.3009.30-15.30