Zobārsts (stomatologs)

Bezmaksas pakalpojumus 

Bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam ārstēšana un zobu higiēna ir BEZMAKSAS!

Terapiju

Izplatītākais terapijas veids ir zobu plombēšana. Tā ir zoba cieto audu defektu aizpildīšana ar īpašu ātri cietējošu vielu (plombu), lai atjaunotu zoba anatomisko formu, izskatu un funkciju, kā arī pasargātu bojājumu no ārējo kairinātāju iedarbības, kas parasti rada pacientam diskomfortu (auksts, karsts, salds, skābs), kā arī no baktērijām vai to toksīniem.

Zobu higiēnu

Zobu higiēnists ir tas, kurš, izmantojot speciālus instrumentus, no zoba virsmas noņem visu, kas tur ir uzkrājies ilgā laika periodā un ar ikdienas kopšanas līdzekļiem nav noņemams. Pēc higiēnista apmeklējuma zobi kļūst gludi un ievērojami baltāki.

Īpaši aicinām vecākus savu bērnu pirmo reizi pie zobu higiēnista atvest jau 2 - 3 gadu vecumā, kad zobiņi vēl ir veseli. Mūsu Zobārstniecības klīnikā bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem šis pakalpojums ir BEZMAKSAS! Higiēnists apskatīs, nopulēs mazos zobiņus, pastāstīs, cik svarīgi ir tos tīrīt. Bērns gūs pozitīvu iespaidu un nākamreiz vairs nebaidīsies no zobārsta kabineta apmeklējuma. Psiholoģiskā uzticēšanās šajā gadījumā ir ļoti svarīga. Ja bērns nonāk zobārsta krēslā jau ar cauriem zobiem, kas jāārstē, tad bailes no zobārsta var palikt uz visu mūžu.

Zobu balināšanu 

Pacientam, konsultējoties ar speciālistu, ir iespējams izvēlēties sev piemērotāko no balināšanas veidiem. Pirms zobu balināšanas piedāvājam BEZMAKSAS ārsta konsultāciju, lai piemeklētu Jums piemērotāko no variantiem:

  • Zobu balināšanu mājas apstākļos zobārsta uzraudzībā, izmantojot balināšanas kapes;
  • Zobu balināšanu zobārsta kabinetā, izmantojot specializēto aparatūru;
  • Zobu balināšanu, izmantojot aptiekā pieejamos balināšanas līdzekļus.

 Ortodontiju 

Skaista un patīkama smaida pamatā ir kopti zobi un pareizs sakodiens. Ar šķību zobu un sakodiena problēmām strādā viena no stomatoloģijas nozarēm -ORTODONTIJA.

Protezēšanu 

Ja pacientam trūkst viens vai vairāki zobi, nepieciešams tos aizvietot ar mākslīgiem pēc iespējas ātrāk. Tas vēlams gan izskata dēļ, gan barības sakošanas dēļ. Mazsvarīgs nav fakts, ka zobi var sākt pārvietoties, radot spraugas zobu starpās vai pat sakodiena deformāciju. Lai aizvietotu dabīgos zobus, ir iespējams izvēlēties izņemamas vai neizņemamas konstrukcijas.

Paradontozes ārstēšanu 

Paradontoze ir izplatīta smaganu slimība, tā attīstās lēni un bez sāpēm. Pirmā paradontozes stadija ir gingivīts, neārstēts tas var pāriet zobu paradontozē. Sākotnēji novērojam smaganu malu apsārtumu, pietūkumu un asiņošanu. Pēc tam aplikums kļūst ciets. Zobakmens, savukārt, augot uz zoba pamatnes, bīda nost smaganu un zobam piegulošos audus, kur rodas labvēlīga vide slimības attīstībai. Tas nozīmē, ka samazinās kaula masa, smaganas asiņo un ir viegli ievainojamas, bet zoba saknēm vairs nav kur turēties un pastāv risks zaudēt pat pavisam veselu zobu. Lai sekmīgi ar to cīnītos, nepieciešama komplicēta izmeklēšana un ārstēšana, kuru veic ārsts PARADENTOLOGS.

SpeciālistsKab.St.POTCPkSe
Zobārsti
Banga Jeļena (Atvaļin. 04.07.-31.07.)114.00-18.0008.00-13.3008.00-13.30
Dedze Marta (dekrēta atvaļinājumā)108.00-14.00
Platkovs Jevgeņijs108.00-18.0008.00-18.0008.00-18.00
Zobu higiēnisti
Danče Dzintra (bērna kopšanas atvaļinājumā)115.00-19.00
Garaščenko Kristīna 108.00-14.0008.00-18.00